Відбулося чергове засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва

03.06.2020 | 08:52

02.06.2020 відбулося чергове засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва онлайн. У порядку денному – індивідуальні Звіти викладачів про їх науково-методичну роботу за період 2019 – 2020 н. р. Відрадно, що було проведено чималу роботу, результатом чого стали колективні монографії (проф. Юрій Медведик, SENSE, доц. Тарас Дубровний), навчальні підручники (проф. Юрій Медведик, доц. Марія Камінська, один перекладено з англійської мови доц. Ольгою Коломиєць), публікації у часописах, які індексовані у Scopus та WoS (проф. Ю. Медведик, доц. О. Коломиєць), у фахових збірниках України та чимало статей в інших виданнях, публікації у формі тез. Також під час засідання розглянуто та рекомендовано для затвердження науково-методичною радою факультету до друку колективну працю “Отче наш”. Антологія / упоряд. З. Демцюх. О. Мельничук, В. Пасічник, М. Ферендович, В. Чучман), в якій зібрано вибрані хорові партитури на текст молитви та подано до них детальні анотації (140 с.). Загалом, досягнено багато, але й завдань чимало, у т. ч. й щодо завершення кандидатських та докторських дисертації доц. Світлани Салдан, доц. Тараса Дубровного, асит. Анастасії Патер. За 2019 – 2020 успішно захищено дисертацію аситентом Василем Чучманом. Викладачі кафедри – проф. Ю. Медведик та доц. С. Салдан наодноразово за звітний період опонували докторські та кандидатські дисертації під час засідань спецілізованих дисертаційних рад у навчальних закладах Києва, Харкова, Львова, Одеси. У складах редколегій міжнародних та фахових збірників України успішно працювали проф. Ю. Медведик, доц. О. Коломиєць, доц. Т. Дубровний. Вагомим здобутком стало те, що у другій половині 2019 року Атестаційною комісією МОН України присвоєно вчені звання доцент Марії Камінській та Ользі Коломиєць. У червні наступні засідання кафедри, які стосуватимуться індивідуальних Звітів аспірантів кафедри, звичайно, розглядатимуться й інші питання навчально процесу, науково-методичної роботи, акредитаційного процесу тощо.

Jurij Medvedyk