06.11.2020 | 14:12

Відбулося чергове двогодинне засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва (06.11.2020). Розглянуто важливі питання щодо початку процедури попередніх захистів аспірантів-випускників – Ірини Казнох, Віктора Паламарчука (наук. кер. проф. Медведик Ю. Є.) та Анастасії Патер (наук. кер. проф. Козаренко О.В.). Попередньо визначено черговість попередніх захистів інших аспірантів. Також обговорено питання щодо завершення роботи над періодичним переглядом ОП 025 (доктор філософії), роботу щодо систематичного наповнення інформацією індивідуальних електронних кабінетів викладачів, приділено увагу питанням актуальної інформаційної наповненості електронної сторінки кафедри в інтернеті, фейсбуці тощо, уточнено план семінарів за участю викладачів, студентів магістратури та аспірантів кафедри. У різному розглянуто питання щодо онлайн міжнародної конференції за організаційного сприяння викладачів кафедри в рамках колективного Ґрантового Проєкту МОН України та Міністерства науки і технологій Держави Ізраїль на 2020-2021 роки (“«Нігун хасидів на Правобережній Україні та Східній Галичині: між питомими та напливовими звуковими ландшафтами”) (доповіла співучасниця Проєкту доц. Коломиєць О. І.).

Jurij Medvedyk