Відбулась відкрита лекція Всеукраїнського міждисциплінарного семінару-практикуму Л.М. Андрощук

05.04.2022 | 16:25

5 квітня 2022 року, відбулась відкрита он-лайн – лекція Всеукраїнського міждисциплінарного семінару-практикуму Людмили Михайлівни Андрощук  кандидатки педагогічних наук, доцентки, завідувачки кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (м. Київ, Україна)

Тема лекції: «Contra spem spero: танцем слідами Тараса та Лесі»

Даний захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнських міждисциплінарних відкритих лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв притороченому фестивалю наук.

Слухачами були присутніми студенти та викладачі майже зі всіх закладів вищої освіти України що здійснюють підготовку за спеціальністю 024 Хореографія.

Дякуємо лектору і слухачам!!!

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей!!!

Все буде Україна.

Слава Україні