Відбулась лекція Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.» Тетяни Данилівни Шабанової – «Рух – категорія буття» (м. Ужгород)

13.05.2022 | 20:49

Відбулась лекція Тетяни Данилівни Шабанової – «Рух – категорія буття» (м. Ужгород)

12 травня 2022 року, в рамках проведення Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.» притороченому фестивалю наук. Організований кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (координатор доц. О.А. Плахотнюк) відбулась лекція Тетяни Данилівни Шабанової – української піаністки класичного та джазового напрямів, педагогині, композиторки, музикознавиці. Авторки підручника «Основи імпровізації», навчально-методичного посібника «Драматургія в джазі», ряду наукових статей з проблем джазової імпровізації.(м. Ужгород, Україна). Тема лекції: «Рух – категорія буття»

В якості слухачів присутні студенти та викладачі ЗВО України.