Відбулась лекція Руслана Юрієвича Кундиса «Музичне виховання фахівця хореографічного мистецтва, педагогічний аспект»

19.05.2022 | 21:36

Відбулась  лекція Руслана Юрієвича Кундиса «Музичне виховання фахівця хореографічного мистецтва, педагогічний аспект»

В рамках проведення Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.» Факультету культури і мистецтв кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. 19 травня 2022 року, відбулась он-лайн лекція Руслана Юрієвича Кундиса

кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, Україна).

Тема лекції : «Музичне виховання фахівця хореографічного мистецтва, педагогічний аспект»

Координатор доц. Олександр Плахотнюк.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Все буде Україна.

Слава Україні