Відбулась лекція Людмили Мови докторки педагогічних наук «Реакції тіла під час війни, поступове повернення до танцю із кризового стану»

02.05.2022 | 22:20

В рамках проведення Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.» 2 травня 2022 року, відбулась он-лайн лекція Людмили Мови докторки педагогічних наук, кандидатки психологічних наук, хореографині, психологині, перформерки, професорки кафедри хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв, організаторки навчальних платформ і Танцювальних Шкіл в Центрі “LMaluma”, керівниці Центру психології руху і творчого самовираження “LMaluma” (раніше “Maluma&Takete”). Членькиня правління та керівниці напряму ТРТ (танцювально-рухової психотерапії) ВГО “Арттерапевтична асоціація” (2005-2021)

Тема лекції «Реакції тіла під час війни, поступове повернення до танцю із кризового стану»