Відбулась ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

16.04.2022 | 19:26

13 квітня 2022 р.

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, провела ХІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів, магістрантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри» приурочену фестивалю науки в рамках проєкту «Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми “Мистецтво. Війна. Ми.”»

Все буде Україна!!!

Слава Україні!!!!

Програма XIV Всеукр. конф. молодих вчених Хореографічна культура – мистецькі виміри 13 квітня 2022