Міжнародна наукова конференція “Ab initio: культурно-мистецькі виміри початку третього тисячоліття. До 20-річчя заснування факультету культури і мистецтв” (Львів, 9–10 квітня 2024 р.)

05.01.2024 | 15:06

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції Ab initio: культурно-мистецькі виміри початку третього тисячоліття. До 20-річчя заснування факультету культури і мистецтв                          (Львів, 9–10 квітня 2024 р.)

Метою проведення заходу є відзначення 20-річчя заснування факультету культури і мистецтв в структурі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Основні питання, що пропонуються для обговорення: наукова діяльність факультету культури і мистецтв, вивчення творчої спадщини визначних діячів в галузі культури і мистецтва, окреслення вектору розвитку факультету в майбутньому

У межах конференції проводитимуться урочиста академія, пленарне засідання та робота в секціях:

• Інформаційна, бібліотечна та архівна справа: традиції та інновації
  • Менеджмент соціокультурної діяльності у викликах сучасної доби
  • Музикологія та виконавство: фундаментальні аспекти взаємодії
  • Музичне мистецтво та педагогіка в освітньому просторі України
  • Театральна педагогіка вищої школи: історія, методологія, практика
  • Проблематика та перспективи розвитку хореології в Україні та світі: мистецтвознавчий дискурс

Місце, дата та форма проведення конференції:

79008, Україна, Львів, вул. Валова, 18, Львівський національний університет імені Івана Франка, Факультет культури і мистецтв, 9-10 квітня 2024 р.

Конференція проходитиме в змішаному форматі, про проведення заходів конференції учасників буде поінформовано додатково.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Матеріали конференції будуть опубліковані у Віснику Львівського університету. Серія мистецтвознавство.

Участь у роботі конференції:

Для участі у роботі Міжнародної наукової конференції потрібно до 26 березня 2024 року заповнити Google-форму:

Контакти:

Учений секретар оргкомітету Конференції: Біловус Галина Григорівна, заступник декана факультету культури і мистецтв (cultart.faculty@lnu.edu.ua)