Відбудеться майстер класи з українського танцю. ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

08.11.2021 | 12:10

10 листопада 2021 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, проводить ХІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри» приурочену 360-річчю Львівського національного університету імені Івана Франка.

Майстер класи. ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

Час: 10 листопада 2021 року 15:00

Підключитися к конференції Zoom

Код доступу: LNU

Тема: «Висвітлення унікальності та самобутності закарпатського танцювального фольклору на основі танцю «Гуляння на весіллі» хореографія Василя Івановича Семена.

Мурафа Надія Ігорівна – здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність «Хореографія» кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Гладій Петро Іванович – здобувач вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальність «Хореографія», голова студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Науковий керівник – асистент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Кіптілова Надія Володимирівна.