відбудеться лекція Олександра Анатолійовича Плахотнюка Модерн танець української Галичини початку ХХ століття

25.05.2022 | 13:27

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

26 травня 2022 року, о 09:00 Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

Он-лайн лекція Олександра Анатолійовича Плахотнюка  кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, (м. Львів, Україна).

Тема лекції: Модерн танець української Галичини початку ХХ століття

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

Термін проведення весняний семестр 2022 н. р.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей!

Все буде Україна!

Слава Україні!

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/84422488566?pwd=NFIrVjNYUnd2L0dISEg3cEtsTjVEZz09

Код доступу: 024