Відбудеться конференція молодих вчених аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

03.04.2023 | 13:18

13 квітня 2023 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, проводить ХVІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

(даний захід відбудеться в режимі заочної Інтернет конференції з публікацією матеріалів).

• Для участі у конференції молодих вчених, аспірантів та студентів просимо надіслати матеріали доповіді відповідно оформленні, до 07 квітня 2023 року, на електронну адресу: E-mail: vidlunnya@gmail.com
  • Увага при відсутності тексту доповіді учасник не буде включений в програму конференції !!!

Фінансові умови:

Участь в конференції безкоштовна

Усі витрати, пов’язані з публікацією матеріалів учасників конференції та поштовими витратами за власний рахунок, або за рахунок сторони, яка відряджає.

Публікація:

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць: «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Редакція залишає за собою право не включати матеріали до наукового збірника, якщо вони неправильно оформлені, або низької якості.