“ВІД “БЕРЕЗОЛЮ” до ПрикВО – ПРО НОВІ ПІДХОДИ ДО ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ ІСТОРІЇ ТЕАТРУ РАДЯНСЬКОЇ УКРАЇНИ”

01.10.2019 | 18:27

Мейгіл Фовлер, стипендіатка Фулбрайта (2019/2020 р.), доцентка історичного факультету Стетсонського університету (Флоріда, США), авторка монографії про Леся Курбаса та чисельних статей з питань про Курбаса, єврейський театр, кіно, культуру, пропонує власний погляд на складні питання вивчення історії українського радянського театру. Це – унікальна нагода започаткувати науковий діалог, який матиме продовження у майбутній лабораторії під керівництвом М. Фовлер, а також її факультативному курсі для студентів і викладачів кафедри театрознавства та акторської майстерності. Запрошуємо старшокурсників, магістрантів, аспірантів, викладачів, усіх, кого цікавлять питання сучасної методології дослідження історії українського театру ХХ сторіччя! (Лекція відбудеться українською мовою).

Запрошуємо на Лекцію-презентацію Мейгіл Фовлер, дослідниці театру (США) у четвер 3 жовтня 2019 року ауд.39, вул.Валова, 18 Початок о 13.30.