В рамках проведення Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.» відбулась лекція Віктора Рубана

13.05.2022 | 20:52

13 травня 2022 року. в рамках проведення Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.» притороченому фестивалю наук. Організований кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (координатор доц. О.А. Плахотнюк) відбулась лекція Віктора Рубана – хореограф-дослідника, режисера, перформера, куратора, педагога і тренера, експерта Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА». (м. Київ, Україна) Віктор є засновником і генеральним директором Ruban Production ITP, програмним директором та співзасновником міжнародної танцювальної платформи Impulse of Transformation, програмним та художнім керівником міжнародної платформи мистецтв і досліджень на базі руху Kyivdanceresidency. Реалізував сотні проектів у Біларусі, Великобританії, Німеччині, Грузії, Іспанії, Ливані, Литві, Польщі, Росії, Україні й Франції. Організовує та проводить майстер-класи, воркшопи, тренінги й навчальні програми. Випускник практичної магістерської програми «E.X.E.R.C.E. 11/13 – хореографічне дослідження і перформанс» на базі Національного Хореографічного Центру в м. Монпельє, Франція (під керівництвом Mathilde Monnier) й Університету імені Поля Валері (Університет Монпельє III). На даний момент також аспірант культурології ІПСМ НАМ України.

Тема лекції : «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри»

В якості слухачів присутні студенти та викладачі ЗВО України.