Урочистості з нагоди 152-ої річниці від дня першого публічного виконання Державного гімну України

11.03.2017 | 10:25

Ректор, студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в урочистостях з нагоди 152-ої річниці від дня першого публічного виконання Державного гімну України.
Під час акції студенти, учні, представники місцевої влади та громадськості спільно виконали Гімн України й утворили «живий» герб, піднявши над головами сині та жовті аркуші паперу.
Після звершення флешмобу капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк назвав славень «Ще не вмерла України» споконвічним символом нашої державності і нашої віри.
«Кожен рік ми цей Гімн виконуємо зі сльозами на очах. Це не просто слова – це слова вічності. Слова, які ми відчуваємо кожного дня, переглядаючи звістку про події, які ми з вами переживаємо. Виконання Гімну є проявом любові до своєї Батьківщини, заради якої ми готові відати свою душу і своє тіло», – зазначив о. Павло Дроздяк.
Також із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Лісотехнічного університету Юрій Туниця, який зазначив, що у Львові завжди було дуже багато починань, які є важливим імпульсом для всієї України.
Міський голова Львова Андрій Садовий, відзначивши чисельність зібрання, звернувся до учасників акції: «Ми всі з вами маємо час до часу різні труднощі в житті, але коли українці перемагають, піднімається наш прапор і звучить наш Гімн, то серце щемить. Ми відчуваємо цю велич, цей великий дух. Дай Боже, щоб наш Гімн ми виконували, коли більше буде радості, коли більше буде любові, а ми для цього просто повинні бути разом, любити і поважати один одного. Адже це дуже велика сила».

Модератор урочистостей – студент факультету культури і  мистецтв О.Поліновський. У заході від факультету культури і мистецтв також взяли участь: декан факультету, заступник декана з виховної роботи, студенти різних курсів спеціальностей  ОС Бакалавр і Магістр.

За матеріалами Прес-центру Університету