Участь у Регіональному семінарі-практикуму асистента кафедри режисури та хореографії Костур Іванни

05.02.2022 | 18:21

4 лютого 2022 року асистент кафедри режисури та хореографії Костур Іванна відвідала Регіональний семінар-практикум «Освітній процес, творчі пошуки, результати досвіду школи народного танцю та «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба»», керівник профільної Школи народного танцю, керівник гуртка-методист, Відмінник освіти України – І. Матюшок Художній керівник «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба», керівник гуртка балетмейстер, Відмінник освіти України – Н. Дзюбенко.

У програмі семінару:

• використання елементів народного танцю на уроках хореографії;
  • класичний танець-шлях до технічного вдосконалення;
  • лексика Поліських народних танців, особливості вивчення та манера виконання;
  • технічна майстерність та трюкова підготовка з танцювальними елементами різних регіонів України;
  • зразки академічного втілення Поліської хореографічної спадщини.