Повернення балету «Спартак»

18.09.2018 | 09:20

У місті-курорті Трускавець 17 вересня 2018 року  відбувся прем’єра балету «Спартак» музика Арама Хачатуряна, хореограф-постановик даного балету Андрій Літвинов.  У виконанні студентів та випускників кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Фрака у складі Українського балетного театру «ПРЕМ’ЄРА»  разом з провідними солістами українських та світових балетних театрів. Дана вистава була благочинна, понад 300 безкоштовних білетів львівські артисти подарували дітям, учням місцевих шкіл та відпочивальникам. Нова постановка українського балетного театру «Premiera» під керівництвом Народного артиста України Олега Петрика пройшла з аншлагом. Вистава відбулася в ПК ім. Тараса Шевченка. Репетиційний період відбувався у літній період на кафедрі режисури та хореографії під керівництвом репетиторів балетної трупа UBT та постановником балету Андрієм Літвіновим.

Головні ролі виконували: Євген Свєтліца (раб,фракійський воїн – Спартак), Каріна Тельвар (Фрігія), Роман Баглай (полководець Марк Луциній Красс), Ольга Фабіанська (Егіна).