Триває засідання секції бібліотечної та інформаційної справи XIV студентської наукової конференції “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”…

19.05.2021 | 14:39

19.05.2021 р. триває засідання секції бібліотечної та інформаційної справи XIV студентської наукової конференції “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”.

На зображенні може бути: 1 особа, екран та текст «Zoom онференци мин вы просматриваете кран рина антонюк настройки просмотра равила вмщують ряд нормативно- правових документв: вид удалитьзакрегление наказом прапівникi̇в i рина антонюк запись реакции выйти»На зображенні може бути: 1 особа та текст «Zoom конференция, Ð’Ñ просматриваете экран0 sukornyk настройки просмотра содержимое удалить3 вид .l Olya Tsukornyk включитьвидео запись реакции выйти»На зображенні може бути: текст «готово canva.com говорит: Viktoriia Horshkova OCHOBHI завдання уба привернення уваги суспльства go bibлiomek покращення cnißnpaui 3 органами влади»

На зображенні може бути: 4 people, including Галина Біловус та текстНа зображенні може бути: 1 особа, екран та текст «Zoom онференция,4 вы просматриваете кран настройки просмот переключитьсян совместно одержимое далитьзакрепление крепление u Irina svirkun, Anastasia Moroz демонстрацияэкрана реакции выйти»На зображенні може бути: 1 особа та текст «oom онференция, мин вы просматриваете кран настройки просмот переключитьс S совместно содержимое нилейко анна демонстрацияэкрана запись реакции выйти»

На зображенні може бути: 1 особа