Таємниці високої етики взаємин від професора Богдана Козака

21.02.2016 | 10:37

1080_600_1455805689-2191

“Моцарт і Яго, Богун і Сталін, Тарелкін і Арбенін, Сальєрі і Феноген, Ленін і Тартюф – такий далеко не повний діапазон ролей, які зіграв на сцені львівського драматичного театру імені Марії Заньковецької один із його корифеїв – народний артист України, лауреат національної премії імені Тараса Шевченка, професор, завідувач кафедри факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка   Богдан Козак.

Недавно митець, який досяг на заньківчанській сцені усіх вершин, про які тільки може мріяти актор, а головне – щирої любові та поваги численних шанувальників, відсвяткував у колі відданих глядачів, колег і численних учнів своє 75-річчя. Із уст Богдана Козака прозвучало “Посланіє” Тараса Шевченка. Який меседж сучасникам і нащадкам робить актор своїм життям і творчістю – читайте в інтерв`ю Укрінформу.”

за матеріалами www.ukrinform.ua