Стипендії для досвідчених науковців: конкурс на 2020 рік

30.01.2020 | 13:44

З метою розвитку та підсилення французько-українського наукового та університетського співробітництва Посольство Франції в Україні відкриває конкурс стипендій (2 тижні – 1 місяць) для викладачів та науковців з великим досвідом роботи. Короткострокові стипендії для науковців з досвідом призначені українським науковцям, які співпрацюють з французькими університетськими та науковими закладами.

Умови до кандидатури:

• бути громадянином України,
  • від дати захисту дисертації має пройти більше ніж 5 років,
  • працювати у наукових закладах вищої освіти та/чи наукових установах та співпрацюють із аналогічними французькими установами,
  • або планувати створити таке співробітництво із лабораторією / факультетом.

Кандидати, що вже отримували фінансування такого типу за останні три роки, не можуть брати участь у конкурсі.
Критерії надання стипендії:

• стажування мають відбуватися у рамках існуючих партнерств між закладами та установами вищої освіти і науки Франції та Україні, чи бути поштовхом для створення таких партнерств,
  • стипендіальна комісія буде вивчати необхідність такої подорожі у контексті розвитку та підсилення французько-українського співробітництва.

Стипендіати уряду Франції (BGF) отримують наступні послуги:

• стипендія у розмірі 2055 €/ місяць,
  • допомога з пошуком житла,
  • страхування Campus France на період стажування,
  • підтримка Campus France в адміністративних процедурах,
  • не потрібно оформлювати візу при наявності біометричного паспорту,
  • витрати на транспорт не покриваються за рахунок стипендії.

Кандидати запрошуються:
1. заповнити форму он-лайн реєстрації французькою чи англійською мовою

2. надіслати електронною поштою на адресу bgfselection@gmail.com:
– детальний опис перебування у Франції (французькою чи англійською мовою, 1-2   сторінки максимально)
– резюме кандидата
– лист підтримки від французької лабораторії, із зазначенням інтересу до співробітництва з установою, яку представлятиме кандидат (французькою чи англійською мовою, формат pdf)

Увага :

• ел. адреса та тема листа мають бути  позначені тільки латиницею,
  • назва кожного документу має починатися з прізвища, наприклад: Ivanov_СV.pdf ; Ivanov_formulaire.pdf

Терміни подачі документів:

• прийом документів  до 15 березня 2020 р.
  • рішення буде повідомлено кандидатам починаючи з  31 березня 2020р.
  • період стажування передбачається з 15 травня  по 18 грудня 2020 р.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до  пані Світлани Савищенко, координатора стипендій, по електронній пошті (svitlana.savy@ifu.kiev.ua) та за телефоном (+38 044 590 22 14).

джерело