Студія «Модерній бібліотеці – модерного фахівця».

16.09.2016 | 13:12

15 вересня 2016 року на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках VII  Львівського міжнародного бібліотечного форуму «Модерна бібліотек@ в мінливому світі» за ініціативи кафедри бібліотекознавства і бібліографії відбулась студія «Модерній бібліотеці – модерного фахівця».

У виступах і презентаціях учасники круглого столу якнайширше представили зріз освітніх проблем галузі. Йшлося, зокрема, про концепт бібліотечної освіти в інформаційному суспільстві, сучасний імідж бібліотечної професії, проблеми комунікації в сучасному освітньому середовищі, синергію освітньої концепції у розрізі сучасної професіограми інформаційного працівника, а також розвиток підготовки фахівців інформаційно-бібліотечної сфери в Київському університеті імені Бориса Грінченка та проектні ініціативи молодих працівників Львівської обласної бібліотеки для дітей тощо.

У роботі секції взяли участь провідні фахівці галузі: Президент Української бібліотечної асоціації, директор Інституту публічного управління та кадрової політики Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Ірина Шевченко, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Андрій Пелещишин, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційних комунікацій та бібліотекознавства Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, голова Секції з бібліотечно-інформаційної освіти Української бібліотечної асоціації Віра Загуменна, доктор наук із соціальних комунікацій, с.н.с., професор кафедри ІСМ Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Кунанець, доктор історичних наук, професор кафедри книгознавства і бібліотекознавства Київського національного університету культури і мистецтв Тетяна Новальська, доктор наук із соціальних комунікацій, професор Київського університету імені Бориса Грінченка, член Президії Української бібліотечної асоціації Олена Воскобойнікова-Гузєва, кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Крохмальний, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри бібліотекознавства і бібліографії Львівського національного університету імені Івана Франка Наталія Демчук, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей, член Президії Української бібліотечної асоціації Лариса Лугова. Загалом студія об’єднала понад 60 слухачів і доповідачів.

Дискусія, що відбулась за результатами роботи секції, засвідчила доцільність і нагальну необхідність проведення заходів такого формату із залученням якнайширших кіл професійної спільноти сучасної інформаційної галузі.

Н.Р.Демчук

wp_20160915_12_42_13_pro wp_20160915_12_33_16_pro wp_20160915_12_02_42_pro wp_20160915_11_46_06_pro wp_20160915_11_17_12_pro wp_20160915_11_00_53_pro wp_20160915_10_35_19_pro