Студентський круглий стіл «Я – театральний менеджер»

07.04.2023 | 15:21

6 квітня 2023 року відбувся студентський круглий стіл «Я – театральний менеджер», організований кафедрою соціокультурного менеджменту. Модератором заходу була доцент кафедри Сирота Лілія Богданівна. Із вступним словом до учасників цього наукового заходу звернулася голова студентської ради факультету культури і мистецтв Ірина Стариш, яка наголосила на ролі театру у розвитку соціокультурної сфери.

Під час роботи круглого столу обговорювалися актуальні питання практичних вимірів соціокультурного менеджменту, особливості розвитку театральних фестивалів та вистав в умовах воєнного стану. Особливу увагу було приділено новим постановкам Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької, осмистено такі важливі чинники, які забезпечують ефективність та тривалість мистецького продукту, як: парадокси, проблеми і здобутки сучасного культурного менеджменту; рекламування театрального репертуару; соціологічні дослідження як спосіб пристосування до сучасних умов з урахуванням нових обставин, смаків публіки і потреб суспільства та ін. Окрім того, учасники круглого столу 5 квітня переглянули виставу театру імені Марії Заньковецької «Ой, не ходи, Грицю…», поділилися враженнями про неї.