Списки студентів з оцінками, додатковими та рейтинговими балами

26.06.2021 | 00:59

На зображенні може бути: текст «студентв лну IM. перевр! BAH CTRL+F знайди себе IOdO PHAHO кожен бал визначае твою позицю y рейтингу список студентв 3 оцнками, додатковими TA рейтинговими балами це не проект рейтингу!»

До уваги студентів Університету, які навчаються за державним замовленням! ♥️

За результатами ІІ семестрового контролю сформовано попередні списки студентів з оцінками за сесію, додатковими та рейтинговими балами. Як завжди публікуємо ці списки для ознайомлення студентів зі своїми балами.

Списки

Просимо перевірити коректність внесених даних та відсутність технічних описок. У випадку виявлення розбіжностей просимо звертатися у деканат Вашого факультету або Студентський відділ.

Про розбіжності або неточності просимо повідомити до 13:00 30.06.2021р.❗️❗️❗️❗️

Нагадуємо — кожен бал визначає Ваше місце у рейтингу! 💪🏻

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.

У стовпці Формула розписано підрахунок рейтинового балу: коефіцієнт 0,9 на середній бал за сесію + додаткові бали

Профком студентів LNU