Списки академгруп студентів 1 курсу денної форми навчання

16.08.2019 | 11:35

КМА-11

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво

(Акторське мистецтво  драматичного театру та кіно)

 Возьний Ігор Михайлович
 Федак Соломія Ігорівна

 

Платне навчання

 Гаврилюк Юлія Романівна
 Зінкевич Христина Ігорівна
 Іванишин Володимир Ігорович
 Кархут Анастасія Романівна
 Кичма Степан Миколайович
 Константінова Діана Андріївна
 Лозинський Олександр Юрійович

 

КМА-12

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво (Акторське мистецтво

 драматичного театру та кіно)

 

Платне навчання

 Андрейко Ярослав Юрійович
 Гринтус Тетяна Андріївна
 Карпіна Устина Костянтинівна
 Кінаш Юрій Володимирович
 Корбін Остап Русланович
 Опалевич Юліанна Ярославівна
 Рудь Юлія Миколаївна
 Стадник Олена Богданівна
 Штурмак Вікторія Богданівна

 

КМБ-11

Спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

 Агеєва Юлія Олексіївна
 Бегей Ангеліна Василівна
 Бегей Юлія Василівна
 Відіщук Лукія Всеволодівна
 Данилейко Анна Богданівна
 Карпенюк Діана Андріївна
 Куць Оксана Василівна
 Наумчик Надія Василівна
 Романченко Катерина Володимирівна
 Семендяк Богдана Ігорівна

 

Платне навчання

 Квіквінія Артур Гурамійович
 Кончаківський Ярема Тарасович
 Онишкевич Дмитро Ігорович

 

 

 

КМД-11

Спеціальність 028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 Недільна Оксана Ігорівна
 Побережнюк Тетяна Василівна

 

Платне навчання

 Антоненко Ярослав Геннадійович
 Байцим Мілана Анатоліївна
 Бойчук Юлія Ігорівна
 Гачек Марія Іванівна
 Джек Юлія Михайлівна
 Золон Данило Сергійович
 Кононенко Ірина Юріївна
Кравчук Дарія Андріївна
 Кристопчук Анастасія Володимирівна
 Мартиняк Юрій Андрійович
 Михайлишин Назарій Олегович
 Ніколайчук Катерина Андріївна
 Оліщук Діана Анатоліївна
 Підгорна Ірина Олександрівна
 Піта Василь Васильович
 Паньків Софія Ігорівна
 Ротмістренко Мирослава Олегівна
 Співак Христина Василівна
 Стариш Ірина Олександрівна
 Стець Ярина Олександрівна
 Тернавська Даниїла Анатоліївна

 

КМО-11

Спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

 Березяк Ярина-Анна Ярославівна
 Брич Анастасія Василівна
 Волошин Святослав Святославович
 Гвоздецька Зоряна Іванівна
 Довгаленко Лідія  Валеріївна
 Дудка Симеон Валерійович
 Задерецька Галина-Вікторія Василівна
 Коваль Максим Олегович
 Минурка Марія Михайлівна
 Романишин Анна-Марія Юріївна
 Суслов Лука-Марко Володимирович
 Шевчук Анастасія Олександрівна

 

КМТ-11

Спеціальність 026 Сценічне мистецтво (Театрознавство)

 Крохмальна Софія Романівна
 Остап’юк Олеся Любомирівна

 

Платне навчання

 Білецька Ірина Петрівна
 Василиків Мар’яна Йосипівна
 Давиденко Єлизавета Юріївна

КМХ-11

Спеціальність 024 Хореографія

 Наквацька Роксолана Ігорівна
Полівода Юлія Тарасівна
 Черевко Оляна Андріївна

 

Платне навчання

Бах Арина Олександрівна
 Василенко Богдан Юрійович
 Вороняк Соломія Олегівна
 Гриньків Юлія Русланівна
 Данилів Уляна Андріївна
 Денисенко Єлизавета Денисівна
 Занько Аліна Олександрівна
 Короткова Олена Сергіївна
 Лоюк Олена Сергіївна
 Микитенко Соломія Петрівна
 Павловська Анастасія Сергіївна
 Павлюк Вікторія Ігорівна
 Поглод Софія Іванівна
 Пономарчук Людмила Ігорівна
 Потапова Христина Дмитрівна
 Розмус Оксана Романівна
 Старик Іванна Петрівна
 Старостенко Дар’я Віталіївна
 Терлецький Роман Богданович
 Токар Олена Іванівна
 Черкасова Аліса Павлівна