Співпраця зі стейкхолдерами кафедри театрознавства та акторської майстерності

25.10.2021 | 14:33

25 жовтня 2021 р. на факультет культури  мистецтв і кафедру театрознавства та акторської майстерності зокрема завітав Олег Онещак, відомий львівський актор та театральний діяч, директор ГО Галерея сценографії. З його рук завідувач кафедри театрознавства та акторської майстерності проф. Б.М.Козак безкоштовно отримав примірники нового видання “Український театральний костюм ХХ-ХХІ століть. Ескізи” (Упорядники О.Ковальчук, Л.Волошина, Т. Руденко, Б. Поліщук; Львів/Київ/Харків, 2021). Видання стало результатом співпраці Галереї сценографії, Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, Національного художнього музею України. Ця книга допоможе викладачам та студентам у вивченні національної сценографії і заохотить до подальших досліджень та відкриттів у цій малодослідженій царині театрального та образотворчого мистецтв. Дякуємо, Галерея сценографії!