Сьогодні – Міжнародний день танцю!

29.04.2017 | 14:44

Вітаємо викладачів та студентів

кафедри режисури та хореографії

з Міжнародним Днем Танцю!

Сьогодні, 29 квітня 2017 року, у Львові –  святкування Міжнародного дня танцю.

Захід заплановано з ініціативи Міжнародної Танцювальної Ради (СID) при ЮНЕСКО, координатор – Львівська секція CID, Всеукраїнська Федерація Танців, кафедра режисури та хореографії факультету культури та мистецтв ЛНУ ім. І.Франка.

Мета заходу: популяризувати танцювальне мистецтво, активний та здоровий спосіб життя серед дітей, молоді та дорослих, з метою формування творчої та здорової нації.

Святкування відбуватиметься 29 квітня на кількох локаціях: Площа Ринок, Парк культури ім.. Богдана Хмельницького (площа перед центральним входом), Парк ім.. Івана Франка (виділена локація), Стрийський парк (площа біля озера), Площа біля Порохової вежі, вул.. Підвальна 4.

Міжнародна Танцювальна Рада (СID) при ЮНЕСКО є єдиною офіційною організацією, яка об’єднує всі форми танців всіх країн світу та найбільш важливі міжнародні, національні та місцеві танцювальні організації в більш ніж 170 країнах. Як Організація Об’єднаних Націй з питань Танцю Міжнародна Танцювальна Рада (CID) активно підтримує та заохочує професійний розвиток, дослідження та міжнародний обмін у сфері танцю. 3окрема, з 1973 року CID надає офіційну підтримку вільному обміну досвідом та розвитку танцю у всіх країнах шляхом створення місцевих секцій та проведення конгресів.

Програма та план заходу

12.00 – 14.00 – Показові виступи та майстер-класи від інструкторів танців та йоги у парку ім. Івана Франка (на виділеній локації).

На цей захід очікуємо на 50 учасників.

12.00 – 13.00 – Показовий виступ від танцівників та керівників шкіл танців на площі перед Пороховою вежею (алея у сквері «на Валах»).

На цей захід очікуємо на 20 учасників.

16.00 – 19.00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців на площі Ринок (на виділеній локації)

На цей захід очікуємо на 150 учасників.

Перед початком заходу привітальне слово від представників міської ради та організаторів, партнерів та спонсорів.

11.00 – 19.00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців на площі перед центральним входом до Парку культури ім.. Богдана Хмельницького.

На цей захід очікуємо на 80 учасників.

11.00 – 19.00 – Показові виступи та майстер-класи з різних напрямків від інструкторів танців у Стрийському парку (площа біля озера)

На цей захід очікуємо на 80 учасників.

Протягом святкування буде організована професійна фото- та відеозйомка, відбуватиметься інформування в соціальних мережах та ЗМІ, на офіційних сторінках CID при ЮНЕСКО.

Очікується близько 300 учасників та 1000 відвідувачів протягом дня.

За матеріалами  portal.lviv.ua