Склад апеляційної комісії факультету культури і мистецтв

01.10.2024 | 22:34
Згідно наказу ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №1439 від 30.09.2024 про затвердження складу апеляційних комісій повідомляємо:
Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та з метою реалізації прав здобувачів вищої освіти Львівського національного університету імені Івана Франка на апеляцію результатів контрольних заходів на факультетських рівнях для апеляції результатів контрольних заходів на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти затвердити склад апеляційної комісії факультету культури і мистецтвГолова комісії:
Циганик Мирослава Іванівна -декан факультету, доцент.
Заступник голови комісії:
Ферендович Марʼяна Василівна – заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат мистецтвознавства, доцент;
Члени комісії:
Білоусова Роксана Зіновіївна – в. о. завідувача кафедри бібліотекознавства і бібліографії, кандидат філологічних наук;
Дубровний Тарас Миколайович – завідувач кафедри музикознавства, кандидат мистецтвознавства, доцент;
Максимчук Максим Віталійович – професор кафедри менеджменту соціокультурної діяльності, доктор економічних наук, професор;
Плахотнюк Олександр Анатолійович – кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч естрадного мистецтва України, доцент;
Салдан Світлана Олександрівна – в. о. завідувача кафедри музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, доцент;
Кринська Андріана Михайлівна – голова профбюро студентів факультету, студентка IV курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Секретар комісії: Боднар Анастасія Андріївна – диспетчер деканату.