Семеро студентів Університету стали стипендіатами Президента України!

20.06.2020 | 13:09
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 576 від 29 квітня 2020 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти ІІ семестр 2019/2020 навчального року» стипендії Президента України за успіхи у навчанні отримуватимуть:
🎓Андрухович Святослава Василівна – студентка 4-го курсу фізичного факультету;
🎓Бабій Марія Володимирівна – студентка 3-го курсу механіко-математичного факультету;.
🎓Баранович Марта-Владислава Василівна – студентка 3-го курсу факультету прикладної математики та інформатики;
🎓Гальчинський Сергій Вікторович – студент 3-го курсу факультету міжнародних відносин;
🎓Мосолова Юлія Олександрівна – студентка 3-го курсу факультету управління фінансами та бізнесу.
🎓Оліяр Юлія Андріївна – студентка 4-го курсу факультету культури та мистецтв.
🎓Перга Анастасія Анатоліївна – студентка 4-го курсу факультету педагогічної освіти.

Щиро вітаємо!

Детальніше за посиланням ⬇️