Роман Стрипа: Що мені дав Університет?

06.07.2019 | 15:59

Що мені дав університет? Я зараз не буду писати про якісь життєво важливі предмети, без яких не змогло б еволюціонувати людство?, а про те, що там я сформувався як особистість, як громадянин. Познайомився з класними людьми, навчився висловлювати свою думку, не здаватися і нарешті досягати своїх цілей. Тут я відкрив себе, полюбив історію і зрозумів, що хочу проявитися саме в цій галузі. Це дивовижна і водночас захоплююча наука. Впевнений, що її вивчення колосально впливає на світогляд людини, здатне привести країну до захисту свободи і демократії. ОСОБЛИВО дякую своїм одногрупникам, без яких ці чотири роки не були б такими, якими вони були. Радий, що пережив цей час разом з Вами, Анастасія Іванус, Микола Фединяк, Романа Волковецька, Anna Borshovska, Світлана Трач, а також своїм однокурсникам, однофакультетникам та одноуніверситетникам. Окремо висловлюю Подяку викладачам факультету Культури і Мистецтв. Це Великі Люди, які з любов’ю і терпінням намагалися донести свої знання і досвід нам, студентам. Хай живе Львівський університет, хай живе Українська Держава!

Роман Стрипа