“Роль Web of Science у проведенні ефективних наукових досліджень (фокус на гуманітарні науки) (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)”

03.02.2017 | 20:30
Шановні колеги!
7 лютого о 15.00 у головному читальному залі Наукової бібліотеки відбудеться семінар
• Пошук та оцінка публікацій за певною темою
• Критичні моменти публікації власних результатів
• Підбір видання для публікації
• Чим небезпечні хижацькі видання для науковця?
• Ідентифікатори автора, примха чи необхідність
.
На семінарі буде надано практичні поради щодо роботи з інформаційною платформою Web of Science, її основною колекцію Web of Science Core Collection, особливостям Medline на Web of Science, аналітичними інструментами Journal Citation Report, Essential Science Indicators, референт-менеджером EndNote Online та ідентифікаторами науковця ResearcherID та Orcid.
СЕМІНАР ПРОВЕДЕ к.б.н. ІРИНА ТИХОНКОВА,
фахівець з навчання
Clarivate Analytics
КООРДИНАТОР СЕМІНАРУ:
к іст.н. ВАСИЛЬ КМЕТЬ
Місце проведення.
Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка
вул. Драгоманова 5
тривалість семінару 1,5 години участь безкоштовна,
реєстрація під час заходу
Роман Лаврентій,
завідувач відділу культурно-просвітницької роботи Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка