Робоча зустріч кафедри театральної режисури РДГУ та кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. Івана Франка

24.05.2024 | 16:17

Робоча зустріч кафедри театральної режисури РДГУ  та кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. Івана Франка

Відбулась робоча зустріч в. о. декана факультету культури і мистецтв, кандидата філологічних наук, доцента Мирослави Циганик, гаранта освітньої-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальність 026 «Сценічне мистецтво» кандидата мистецтвознавства, доцента Олександра Плахотнюка Львівського національного університету імені Івана Франка із завідувачем кафедри театральної режисури, кандидатом педагогічних наук, професором Рівненського державного гуманітарного університету Володимиром Богатирьовим.

Під час робочої зустрічі обговорено основні вектори розвиту спеціальності 026 «Сценічне мистецтво», важливі питання організації освітнього процесу в часі військового стану в Україні. Окреслено спільні питання співпраці двох кафедр в рамках укладеного договору про співпрацю між ЗВО.