Успішні результати XXIV Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. Лесі Українки (онлайн)!

23.11.2020 | 15:44
За загальним підрахунком балів членів журі переможцями стали:
? Гран-Прі – Олександр Поліновський, актор Волинського академічного обласного театру ляльок (60 балів).
? Перша премія – Ілля Стаканчук, студент Київського національного університету культури і мистецтв (44 бали).
? Друга премія – Катерина Ясенчук, студентка Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (41 бал).
? Третя премія – Ерік Никифорук, студент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (40 балів).
Спеціальну відзнаку від Луцької міської ради отримує Катерина Єгоричева, актриса Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя.
Приз від голови журі Тараса Жирка отримує Юлія Оліяр, студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Відзнаку від редакції журналу «КіноТеатр» отримує Анастасія Бортнік, актриса Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.
Вітаємо переможців! ❤ #НСТДУ #конкурс

ВІТАЄМО

випускника факультету культури і мистецтв
Олександра Поліновського
і нашу студентку Юлію Оліяр з перемогою!!!