Реєстрація на ЄВІ у рамках додаткової сесії для вступників на ОР Магістр

28.07.2021 | 09:35

До уваги абітурієнтів на ОР Магістр спеціальностей факультету культури і мистецтв!

Розпочато реєстрацію на додаткову сесію зі складання ЄВІ.

Реєстрація триває з 27 липня до 5 серпня 2021 р.

Адреса реєстрації для абітурієнтів факультету культури і мистецтв: zno.kultura@lnu.edu.ua , вул. Валова, 18, ауд. 16.

Перелік документів, необхідних для реєстрації вступника
(подаються скановані копії (фотокопії)):

1. Заява-анкета з інформацією, необхідною для формування екзаменаційного листка (заповнюється розбірливо друкованими літерами).
  2. Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника (ПАСПОРТ).
  3. Облікова картка платника податків вступника (ІПН).
  4. Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень).
  5. Фотокартка для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.
  6. Медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

При реєстрації вступник зазначає:

– іноземну мову, з якої він бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова, або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);

– інформацію про населений пункт, у якому вступник бажає скласти вступні випробування (Вступні випробування проводяться в обласних центрах (крім міст Донецьк і Луганськ), містах Слов’янськ, Маріуполь та Сєверодонецьк.

У темі листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Завершення процедури реєстрації:

• після завершення реєстрації вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті, надсилається сканована копія сформованого Екзаменаційного листка;
  • вступник здійснює перевірку інформації, зазначеної в сканованій копії Екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок звертається до відповідального працівника Приймальної комісії для з’ясування ситуації за допомогою електронної пошти;
  • оригінал оформленого Екзаменаційного листка зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто, або надсилається засобами поштового зв’язку (за умови зазначення вступником такої необхідності в Анкеті).

Терміни складання спеціально організованої сесії Єдиного вступного іспиту з іноземної мови

Тестування в межах спеціально організованої сесії Єдиного вступного іспиту з іноземної мови – 11 вересня 2021 року.

Після отримання результатів тестування будуть проведені творчі конкурси, інформацію про які буде оприлюднено додатково.

Інформація на сайті приймальної комісії Університету: