Реєстрація на студентську наукову конференцію кафедри театрознавства та акторської майстерності

01.04.2021 | 10:21

V Міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція
Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів та молодих учених

Щорічна студентська наукова театрознавча конференція кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету Культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка у 2021 відбудеться 15-16 квітня.

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року конференцію буде проведено онлайн (на платформі Zoom).

Просимо усіх охочих зареєструватися, заповнивши цю форму, до 8 квітня 2021 року

V Міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція:

“Актуальні питання історії, теорії та практики театру

в дослідженнях студентів та молодих учених”

(15–16.04.2021, Львів, Україна) ONLINE

Щорічна студентська наукова театрознавча конференція проводиться кафедрою театрознавства та акторської майстерності факультету Культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Основні питання:

1) Дослідження історії театру та її реактуалізація у сьогоденні

2) Сучасний театральний процес: помилки, досягнення, візії

3) Культурно-суспільні процеси у світлі перформатики

Робочі мови: українська й англійська (також можливо виступати рідною мовою доповідача – польською, чеською, словацькою, німецькою, але тоді просимо підготувати слайди із короткими тезами доповіді англійською мовою).

Регламент виступу:

• 10–15 хвилин (10 хвилин – повідомлення, 15 хвилин – доповідь, 5 хвилин – на запитання й обговорення);
  • Для участі у студентській конференції просимо до 8 березня 2021 року надіслати заявки з темами виступів, а також – анотації доповіді (на 700–1200 знаків) рідною та англійською мовами.
  • Електронні адреси:
  • kafteatr@franko.lviv.ua (кафедра театрознавства та акторської майстерності)
  • та i_asoris@yahoo.com або lawromen@yahoo.com (координатори конференції)