Психологічна служба університету запрошує на майстер-клас

30.11.2019 | 09:02

Психологічна служба університету запрошує Вас відвідати майстер-клас

“У кожного поняття, присутнього в нашому свідомому мисленні, є своя асоціативна відповідність в психіці.”

з використанням метафоричних асоціативних карт.

Метафоричні асоціативні карти – це універсальний психологічний інструмент, який базується на метафорі і
представлений у вигляді набору картинок завбільшки з гральну карту або листівку, що зображують людей, їх взаємодії, життєві ситуації, пейзажі, тварин, предмети побуту або абстрактні картини.

На наші зустрічі Ви зможете:
-Більше дізнатись про себе
– Поринути у свій внутрішній світ
-Приділити час для власного самопізнання
-Отримати ресурс

Ведуча :Юліанна Мочаліна, психолог психологічної служби ЛНУ.ім І. Франка.

Час: середа, 03 грудня о 16:00 год.

Місце: Психологічна служба ЛНУ імені Івана Франка, вул. Дорошенка, 41, 3 поверх, 103 аудиторія.

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/w5cBV6cuSHxBQ3xw5
просимо реєструватись лише в разі 100% присутності на заході!

!!! УВАГА !!! Кількість місць обмежена, захід виключно для студентів та працівників Університету, якщо ви не є студетом чи працівником ЛНУ ім. І. Франка, Ви не зможете потрапити на арт-майстерню.

При собі необхідно мати підтверджуючий документ.

Психологічна служба залишає за собою право відмовити в участі учасникам у разі відсутності попередньої реєстрації та відсутності вільних місць.

джерело