Привітання з успішним захистом докторської дисертації

09.12.2021 | 15:15
Вітаємо нашу колегу, завідувачку кафедри соціокультурного менеджменту, кандидатку історичних наук, доцентку Людмилу Семенівну Белінську із успішним захистом докторської дисертації!
Захист відбувся 9 грудня 2021 р. о 12:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.222.01 Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та Інституту народознавства НАН України.
Дисертація «Українська еліта Східної Галичини у націєтворчому дискурсі другої половини ХІХ – першої половини ХХ століття» була висунути на здобуття  наукового ступеня доктора історичних наук за спеціальністю 07.00.01 – Історія України.
Рада одноголосно проголосувала за присвоєння Л. С. Белінській наукового ступеня доктора історичних наук.
Тішимося, пишаємося, бажаємо сил і здоров’я для подолання наступних наукових вершин!