Програма святкування Дня Університету

імені Івана Франка

12 жовтня

Засідання Вченої ради з наго­ди Дня Університету

(Актова зала, вул. Університетська, 1.

Початок о 14.00 год)

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

1–15 жовтня

• Святкові заходи на факультетах, у ко­ле­­джах та в інших підрозділах Університету.
  • Презентації видань, книж­ко­ві виставки, конференції, ін­тер­нет-форуми, туристичні походи, екскурсії.
  • Дні першокурсника і Дні абітурієнта на факуль­тетах і в коледжах.
  • Змагання з різних видів спор­ту.

1 жовтня (четвер)

• Міжнародна наукова конференція «Конструктивна географія та картографія: стан, проблеми, перспективи» (Географічний факультет, вул. Дорошенка, 41. Початок о 10.00 год).

2 жовтня (п’ятниця)

• До Міжнародного дня музики. Онлайн-квартирник на Валовій (Факультет культури і мистецтв, вул. Валова, 18. Початок о 12.00 год).

6 жовтня (вівторок)

• Відео- і фотофлешмоб студентів «З теплом у серці, відданому дітям». До 360-річчя Львівського університету, 150-річчя Педагогічного коледжу та до Дня працівників освіти (Педагогічний коледж. У форматі онлайн: сайт і сторінка коледжу у фейсбуку та інстаграмі. 1–7 жовтня 2020 р. Презентація – 6 жовтня, вул. Туган-Барановського, 7, каб. 58. Початок о 15.00 год).

.

7 жовтня (середа)

• П’ята міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах трансформації міжнародної системи безпеки» (Факультет міжнародних відносин, Центр міжнародної безпеки та партнерства, вул. Січових Стрільців, 19. Початок о 10.00 год).

8 жовтня (четвер)

• Науковий теоретико-практичний семінар «Сокра­тичні бесіди» (Філософський факультет, вул. Універси­тетська, 1, ауд. 301. Початок о 15.00 год).
  • П’ята наукова конференція «Геофізичні дослідження та моделювання фізичних полів Землі»: до 100-річчя початку геофізичних досліджень у Львові (Геологічний факуль­тет, вул.  М.  Грушев­ського, 4, ауд. 126. Початок о 10.00 год).
  • День юриста. Урочисте вітання декана в форматі онлайн (Юридичний факультет).

9 жовтня (п’ятниця)

• XIV Міжнародна наукова конференція «Географія, економіка та туризм: національний і міжнародний досвід» (Географічний факультет, вул. Дорошенка, 41. Початок о 10.00 год).
  • Урочиста академія з нагоди 75-річчя від часу створення хімічного факультету (Хімічний факультет, вул. Кирила і Мефодія, 6/8, ауд. 1. Початок о 14.00 год).

12 жовтня (понеділок)

• Засідання Вченої ради з нагоди Дня Університету (Актова зала, вул. Університет­ська, 1. Початок о 14.00 год).

15 жовтня (четвер)

• Наукова конференція «Образ Богоматері у давньоукраїнській літературі» (Філологічний факультет, вул. Університетська, 1, ауд. 220 (конференц-зала. Початок о 10.00 год.).