Програма оплачуваних стажувань “Leopolis for Future 2017” для студентів !

24.01.2017 | 16:31

LEOPOLIS FOR FUTURE PROGRAM 2017

Програма «Leopolis for Future» за підтримки польського фонду «Leopolis for Future» проводить набір серед студентів 2-3 курсів бакалаврату та першого року навчання в магістратурі ЛНУ ім. Франка для проходження місячного оплачуваного професійного стажування в липні 2017 року у відомих польських фірмах та установах.

Кожного року в рамках програми стажування «Leopolis for Future» 25 найкращих українських студентів, що навчаються в Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівській політехніці та Львівській національній академії мистецтв, проходять стажування в польських фірмах та установах, метою якого є продемонструвати кращі практики та розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування. Завдяки набутому досвіду в Польщі стажисти стануть елітою молодих людей, які відкриті до змін та розвитку у Львові.

ВІДЕОСЮЖЕТ ПРО ПРОГРАМУ ВІД FRANKOTV

Прийом документів: 25 січня–22 лютого 2017 р.
Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) до 22 лютого 2017 року (включно) на електронні скриньки: international@lnu.edu.ua та ifnul.international@gmail.com.

Документи необхідні для участі у конкурсі просимо заповнювати АНГЛІЙСЬКОЮ мовою:

● Резюме/CV (формат Europass)
● Мотиваційний лист (необхідно обов’язково вказати інституцію чи установу, де студент має намір проходити стажування, максимальний обсяг – 1 стор. формату А4). Просимо ознайомитись із додатковим переліком приймаючих установ, інституцій та корпорацій: http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/01/Leopolis_for_Future_2017_Profiles.docx
● Згода на обробку персональних даних (Statement of the consent to the processing of personal data for recruitment purposes):
http://international.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/02/Statement_of_the_consent.pdf

Детальна інформація:
Відділ міжнародних зв’язків
Львівського національного університету ім. Івана Франка
вул. Університетська, 1, к. 209
79000, м. Львів, Україна
Тел./факс: +38(032) 239-41-15
E-mail: vmz@lnu.edu.ua
WWW: http://international.lnu.edu.ua/
Facebook: http://facebook.com/ifnul.international
Instagram: http://instagram.com/ifnul.international