Профорієнтаційні зустрічі

28.01.2017 | 14:48

26 січня 2017 року відбулися профорієнтаційні зустрічі представників Львівського національного університету імені Івана Франка із педагогами та учнями Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 46 імені В’ячеслава Чорновола з поглибленим вивченням англійської мови м. Львова.

Під час зустрічі із головами методичних об’єднань школи обговорювали новації вступної кампанії 2017 року.

Проректор з науково-педагогічної роботи професор Ярослав Гарасим підкреслив, зокрема, що науковці Львівського університету зацікавлені в тому, щоби до нашого навчального закладу вступали найкращі випускники шкіл.

Надалі відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Гукалюк охарактеризував головні особливості Правил прийому у 2017 році. Він наголосив, що заяви на вступ до ВНЗ абітурієнти будуть подавати суто в електронній формі, причому можна буде подати лише 9 заяв на 4 спеціальності. Доповідач розповів також про систему підрахунку конкурсного бала та важливість визначення пріоритету при  поданні заяв.

Згодом представники Університету під час зустрічі зі школярами розповіли про особливості та переваги навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Так, проректор із науково-педагогічної роботи професор Ярослав Гарасим закцентував увагу присутніх на тому, що Львівський університет завжди був в авангарді культурних і політичних процесів на всіх етапах відродження та становлення української державності. «У нашому Університеті, – підсумував він, – Ви маєте можливість сповна реалізувати себе, задовольнити свої професійні та творчі запити. Партнерами Університету є понад 130  наукових та освітніх установ Європи та світу, які можуть стати одним із місць Вашого навчання чи стажування. Адже Університет є учасником програм академічних обмінів, якими вже скористалося чимало студентів, аспірантів і викладачів».

Декан факультету культури і мистецтв доцент Роман Крохмальний розповів учням про різні аспекти університетського життя – історію університету, особливості навчання та дозвілля студентів, рясно ілюструючи розповідь мультимедійною презентацією.

Про особливості геології як науки, вагоме значення геологічних досліджень для розвитку держави та її геополітичної ваги у світі, про напрямки підготовки фахівців на геологічному факультеті розповів декан геологічного факультету професор Микола  Павлунь.

Декан економічного факультету доцент Ростислав Михайлишин численними аргументами обґрунтував для учасників зустрічі потребу в економістах для кожної держави, яка має амбіції стати країною з розвинутою  економікою. Окремо він запросив школярів здобувати освіту економіста у Львівському університеті, адже тут готують фахових економістів найрізноманітніших спеціальностей і спеціалізацій.

Про особливості вступу на факультет культури і мистецтв розповів декан факультету доцент Роман Крохмальний, який зосередив увагу головно на аналізі змісту та етапів творчого конкурсу для майбутніх студентів-акторів, хореографів тощо.

Декан філософського факультету доцент Людмила Рижак коротко зупинилася на багатій історії факультету і запросила школярів для ближчого безпосереднього ознайомлення зі специфікою навчання на факультеті під час Днів відкритих дверей, один із яких відбудеться вже невдовзі – 11 лютого.

У виступі перед школярами відповідальний секретар Приймальної комісії  доцент Андрій Гукалюк зупинився на найбільш характерних особливостях Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка на 2017 рік.

На завершення профорієнтаційної зустрічі директор школи Роман Балаш висловив глибоку вдячність університетській делегації за динамічну ґрунтовну колективну лекцію для школярів і педагогів із проблем вступної кампанії 2017 року і за цікаве представлення специфіки академічної атмосфери та навчання у Львівському університеті.