Профорієнтаційний захід у Львівській музичній школі №1: Розкриття мистецьких горизонтів

15.04.2024 | 12:32

Сьогодні у Львівській музичній школі №1 імені Анатолія Кос-Анатольського відбувся захід з профорієнтації, який провела декан факультету культури і мистецтв Мирослава Циганик. Її завданням було ознайомлення учнів старших класів із можливостями, що відкриваються перед ними у сфері мистецтва.

Під час заходу учасники мали нагоду отримати глибше розуміння професійних можливостей, що відкриваються в мистецькій сфері. Мирослава Іванівна ретельно описала кожну освітню програму, наголошуючи на її унікальних особливостях та можливостях для майбутнього розвитку.

Декан розповіла учасникам про можливість взяти участь у проєкті «UniWeek», який надає можливість абітурієнтам спробувати себе у ролі студента факультету культури і мистецтв. Це унікальна можливість отримати практичний досвід та пізнати атмосферу навчання, перш ніж приймати остаточне рішення про вибір майбутнього навчального закладу.

Бажаємо кожному з них знайти свій унікальний шлях у мистецтві та досягти успіху у обраній сфері!