Профорієнтаційна зустріч з учнями Середньої загальноосвітньої школи № 65 м. Львова

29.01.2019 | 22:10

29 січня 2019 року відбулась профорієнтаційна зустріч у Середній загальноосвітній школі № 65 м. Львова. Із вступним словом  до учнів звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, проф.Я.І.Гарасим.  Ярослав Іванович звернув увагу учасників зустрічі на мотиваційні чинники при виборі майбутнього життєвого шляху, вказав на головні історичні та сучасні особливості траєкторії розвитку Університету, запросив учнівську молодь вступати до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Учасники університетської делегації – декани  факультетів (декан економічного факультету Р.В.Михайлишин, декан факультету культури і мистецтв Р.О.Крохмальний, декан факультету управління фінансами та бізнесу А.В.Стасишин, декан юридичного факультету В.М.Бурдін) – представили свої навчально-наукові підрозділи, роз’яснили специфіку вступної кампанії, особливості навчання і можливості працевлаштування.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Ю.І.Ельяшевський прокоментував етапи вступної кампанії 2019, зорієнтував абітурієнтів у складних лабіринтах Правил прийому.

Наприкінці зустрічі відбувся зацікавлений жвавий предметний  діалог між учнями та  представниками Університету.