Профорієнтаційна зустріч в рамках освітнього практикуму “Мрій та дій”

29.05.2021 | 19:28

29 травня 2021 року у Львівському університеті відбулася профорієнтаційна зустріч із дітьми-учасниками освітнього практикуму “Мрій та дій”, який проводить  благодійний фонд “Рідні” (його місія  – сприяти усиновленню та боротися з проблемою сирітства в Україні).

Учасників зустрічі привітав Перший проректор Університету Андрій Гукалюк. Андрій Федорович запросив дітей до активного діалогу щодо їхнього майбутнього в освітньому просторі, висловив надію у правильність вибору університетських спеціальностей, у прихильність  життєвої долі, запросив на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Присутні переглянули презентації “Львівський університет: 360 штрихів до портрета” (доц.Роман Крохмальний) і “Вступна кампанія 2021” (доц. Сава Шевчук).

Відбувся зацікавлений полілог щодо можливостей вибору освітніх програм, навчання, працевлаштування, реалізації мрій.

Насамкінець, учасники зустрічі,  діти-сироти, були приємно  вражені від перегляду  надзвичайної експозиції та емоційно-натхненної  екскурсії до Музею історії Університету (доц.Юрій Гудима).