Профорієнтаційна зустріч у Козівському ОНЗЗСО I – III cт. – ліцеї ім. М. Гаврилка при ЛНУ ім. Івана Франка

16.10.2019 | 18:40

16 жовтня 2019 року профорієнтаційна делегація Університету відвідала Козівський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти I -III ступенів – ліцею імені Михайла Гаврилка при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради Львівської області.

Відбулася зустріч із учнівською молоддю навчального закладу,   учасники делегації представили факультети: біологічний – декан Хамар Ігор Степанович, електроніки та комп’ютених технологій – декан Фургала Юрій Михайлович, культури і мистецтв – декан Крохмальний Роман Олексійович. Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Університету Павло Степанович Теліш окреслив особливості Умов прийому до ЗВО у 2020 році.

Учасники зустрічі обмінялися думками, представники університетської делегації відповіли на численні запитання учнів щодо вступної  кампанії, особливостей надання місць в гуртожитку, вартості навчання тощо.

Наприкінці зустрічі студент ОР Маґістр факультету культури і мистецтв Олег Пригода поділився таємницями студентського життя актора та провів   тренінг із сценічної мови для усіх зацікавлених.