Профорієнтаційна зустріч з учнями Козівського ліцею при ЛНУ імені Івана Франка

22.11.2018 | 22:25

У четвер, 22 листопада 2018 року, відбулася профорієнтаційна зустріч із учнями Козівського ОНЗЗСО I – III cт. – ліцею ім. М. Гаврилка при ЛНУ імені Івана Франка (Козівський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти I -III ступенів – ліцею імені Михайла Гаврилка при Львівському національному університеті імені Івана Франка Сколівської районної ради Львівської області).

Університетська делегація (проректор з науково-педагогічної роботи, професор Гарасим Я.І., декан факультету культури і мистецтв Крохмальний Р.О., заступник декана хімічного факультету, доцент Жак О.В., доцент кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології геологічного факультету Дяків В.О., доцент кафедри класичної філології факультету іноземних мов Домбровський М.Б., заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, доцент Теліш П.С.) представила учням мультимедійну розповідь про Університет, його історію і сучасність, визначальні риси навчального, наукового, громадського, культурно-мистецького, спортивного, міжнародного життя академічної спільноти; особливості спеціальностей геологічного, географічного,  іноземних мов, культури і мистецтв, філологічного та хімічного факультетів. Надзвичайна цікавість і активність учнівської молоді сприяла енергійній комунікації щодо маркерів вступної кампанії 2019,  днів абітурієнта, алгоритму дій при обранні майбутньої навчальної та професійної траєкторії.