Продовжиться вакцинація працівників Університету

21.07.2021 | 10:35
Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що в п’ятницю, 23 липня 2021 року, продовжиться добровільна вакцинація працівників Університету. Для вакцинування працівників Університету, які досі не були охоплені попередніми хвилями вакцинації, пропонується вакцина «Moderna».
📧 Просимо керівників факультетів, коледжу та підрозділів Університету подати списки працівників, які бажають добровільно вакцинуватися, до 17.00. 21 липня 2021 року на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.
📅 Орієнтовний графік вакцинації для працівників факультетів та підрозділів Університету буде повідомлено 21 липня 2021 року до 19.00.
💡 Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 (ауд. № 7) з 10.00 до 15.00.
📧 У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.