Про звільнення від оплати за проживання у гуртожитку

22.06.2020 | 09:29
✅ Якщо Ви дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, дитина-ініалід або особа з інвалідністю І та ІІ групи
Напишіть нам на пошту, ppos_lnu@ukr.net, свої ПІБ, факультет, група, підставу для безкоштовно проживання і ми надішлемо Вам довідку у відповідь. Для осіб з інвалідністю нагадуємо, щоб реалізувати свою можливість на отримання документу, довідка про пільгу повинна мати дійсний термін дії!!
✅Якщо Ви дитина учасника бойових дій чи внутрішньо переміщена особа.
Для тих, хто попередньо звертався у студентський відділ, потрібно прикріпити посвідчення учасника бойових дій або довідку про безпосередню участь в АТО/ООС замість квитанції. А для тих, хто вперше користується пільгою – звернутись у студентський відділ за номером телефону 0966403077:relaxed:
Нагадуємо,що внутрішньо переміщена особа оплачує 50% вартості проживання.

Профком студентів LNU