Про призначення стипендії Президента Україні студенці Сохан Ірині

03.10.2021 | 10:05

Чудовий подарунок для всього педагогічного складу кафедри режисури та хореографії!!! Студентці Сохан Ірині Олегівні (irusya.sokhan) 4 курсу спеціальність «024 Хореографія» кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка за високі результати у навчанні і науковій діяльності відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1037 від 29 вересня 2021 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року»

Студенти, які демонструють високі результати у навчанні і науковій діяльності, вже традиційно серед стипендіатів Президента та Верховної Ради України!

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1037 від 29 вересня 2021 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року» відповідні академічні стипендії призначено:

• Сохан Ірині Олегівні – студентці четвертого курсу факультету культури і мистецтв;