Про опитування викладачів щодо вдосконалення їхньої професійної діяльності

16.06.2021 | 08:15

До уваги науково-педагогічних працівників Львівського національного університету імені Івана Франка!

В Університеті стартує анонімне опитування викладачів щодо вдосконалення їхньої професійної діяльності, підвищення ефективності та якості науково-педагогічної праці, формування мотивації професорсько-викладацького складу, яке організоване Центром забезпечення якості освіти спільно з Центром моніторингу.

Посилання на онлайн-анкету буде розіслано через деканати факультетів.

Анкетування займе до 15 хв. Опитувальник можна заповнити до 1 липня 2021 року.

Звіти за результатами опитувань в узагальненому вигляді будуть надані деканам факультетів та керівництву Університету для їх інформування та, відповідно, прийняття (за потреби) необхідних рішень щодо вдосконалення освітнього процесу.

Усі пропозиції та коментарі, які будуть залишені при проходженні опитування, будуть передані відповідним особам без коригування з боку Центру моніторингу для збереження їхнього автентичного змісту.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо опитування, прохання звертатись до керівниці відділу менеджменту якості освітнього процесу Центру забезпечення якості освіти Оксани Філюк Oksana.filiuk@lnu.edu.ua