Про лекцію провідного спеціаліста ЛОДА Олени Крашанович для студентів ОП “Менеджмент соціокультурної діяльності”

16.12.2020 | 11:31
14 грудня 2020 р. провідний спеціаліст відділу обліку, паспортизації та збереження пам’яток департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації, кандидат історичних наук Олена Крашанович представила онлайн лекцію-презентацію для студентів групи КМД-21 факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, які навчаються за спеціальністю “Менеджмент соціокультурної діяльності”. Лекція була присвячена проблемам охорони культурної спадщини Львівської області. Під час заходу онлайн було зокрема зазначено, що Львівщина – один із найбагатших регіонів України за кількістю і цінністю пам’яток культурної спадщини. О. Крашанович детально зупинилася на розгляді пам’яток, які перебувають на державному обліку, розповіла про об’єкти, внесені до списку ЮНЕСКО, до списку історичних населених місць України, зупинилася на особливостях обліку та паспортизації об’єктів культурної спадщини, а також на основних заходах сучасних Регіональних програм.
Студенти групи КМД-21 отримали додаткову важливу інформацію, яка допоможе їм поглибити свої знання із навчальної дисципліни “Музеєзнавство, пам’яткознавство”.