Про електронні кабінети абітурієнтів!

23.06.2017 | 20:12

Шановні майбутні студенти факультету культури і мистецтв!

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту розпочнеться 29 червня 2017 року. Про це йдеться у відповідному листі Міносвіти, у зв’язку з численними зверненнями вступників та вищих навчальних закладів.

У відомстві зазначають, що норма про дату початку реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів була помилково вилучена з Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році під час внесення змін до зазначеного документа.

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів триватиме до 18 год. 25 липня 2017 року.

Як відомо, Вступна кампанія 2017 року розпочинається 12 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формі.

Порядок подання електронних заяв