ПРО CТИПЕНДІЮ АВСТРІЙСЬКОГО БЮРО КООПЕРАЦІЇ (OeAD)

12.06.2020 | 07:59
ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ!
CТИПЕНДІЯ АВСТРІЙСЬКОГО БЮРО КООПЕРАЦІЇ (OeAD)
Deadline – 17 червня 2020 року
Вимоги: бути аспірантом або викладачем ЛНУ ім. Франка (вік кандидатів до 40 років). Знання німецької або англійської мов обов’язкове.
Для участі в конкурсі на отримання стипендії Австрійського бюро кооперації для проходження 3-х тижневого стажування у вищих навчальних закладах Австрії впродовж червня 2020-червня 2021 року, просимо надіслати одним файлом у форматі PDF у відділ міжнародних зв”язків (e-mail: vmz@lnu.edu.ua) наступну інформацію:
1) прізвище, ім”я ;
2) дата народження;
3) факультет, посада, звання ;
4) адреса, служб. і домашня, контактні телефони, е-mail ;
5) короткий опис тематики дослідження;
6) вказати, якщо відомо фахівця з даної тематики в Австрії, прізвище, місце праці, контактні тел., е-mail;
7) орієнтовний період перебування в Австрії.
Дані просимо надсилати українською і німецькою або англійською мовами. В назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву програми, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – OEAD_Petrenko_Staff).